Dokonalý účes, který každého ohromí

Stejně tak, jako make-up by měl korespondovat s typem Vaší pleti a s příležitostí, pro kterou se líčí, tak i vhodně zvolený účes by měl podtrhovat Váš styl a osobní kouzlo. Buď si můžete přinést fotografii účesu, který Vás oslovil, nebo se svěříte do rukou našich profesionálních stylistů, kteří Vám vytvoří účes přímo na míru pro Vás s ohledem na Váš styl a na příležitost, pro kterou má být účes vytvořen. U nás se fantazii meze nekladou, jsme schopni vytvořit od klasických účesů po extravagantní i s vlasovými doplňky..

Stylový účes na večírek, oslavu nebo i svatbu

Ať už se jedná o jakoukoli příležitost, vždy se s maximální péčí postaráme o to, abyste po odchodu z našeho salonu zářila jako hvězda. Na večírku z Vás nikdo nespustí oči, na oslavě budete královnou večírku a na svatbě nebude pouze nevěsta středem pozornosti. Můžete se nechat inspirovat účesem, který Vás oslovil buď přímo u nás v salonu, nebo na internetu. Další z možností je, že se pohodlně usadíte a necháte pracovat naše stylisty, kteří se postarají o to, abyste byla neodolatelná.

Dovolte mi udělat z Vás někoho

Budete zářit jako hvězda

Neváhejte mě kontaktovatO jaké služby máte zájem?

 Make UP Účesy Celkový Styling
captcha
Opište kód z obrázku


Recenze od klientek

Se slečnou a vizážistkou Zuzkou jsem absolvovala profesionální focení. Jednalo se hlavně o zajímavé až extravagantní make-upy. Líčení proběhlo velmi rychle, originálně a výsledek byl fantastický. Vizážistka Zuzka je hrozně příjemná a během líčení si máte vždy co říct, navíc mi ani oči neslzely během líčení očních víček a dělání linek. Za mě jí můžu jedině doporučit, na různá focení nebo i akce na které vás bezvadně a podle vašeho přání nalíčí.

Tereza Č.
Tereza Čerešňová

Chci se Vám moc poděkovat za elegantní líčení pro moji svatbu. Byl to skutečně nezapomenutelný zážitek na celý život. Moc děkuji.

Jana

Byla jsem moc spokojená s líčením. Cítila jsem se skutečně skvěle. Určitě se ještě vrátím pro další příležitosti. Bude Vás dál doporučovat.

Katka

Ukázky z mé práce