Zvýrazníme na Vás to nejhezčí

Jsem přesvědčená, že každá žena může být krásná díky dnešním možnostem v oblasti dekorativní kosmetiky a péči o pleť, ale mým mottem je, že nic se nemá přehánět a tím se řídím.

V okamžiku, kdy jsem se naučila aplikovat make-up s profesionální zručností, uvědomila jsem si, jak moc je významný – ve velké míře ovlivňuje, jak se člověk cítí a dodává mu sebevědomí.Velmi ráda se s Vámi podělím o ten pocit, kdy se cítíte být díky dokonalému make-upu naprosto neodolatelná a sebevědomá – přesně tak, jak by každá žena měla působit.

Díky těm nejkvalitnějším kosmetickým přípravkům od světových výrobců luxusní pečující a dekorativní kosmetiky je možné naprosto cokoli. Přijďte se přesvědčit na vlastní kůži.

day

Denní líčení

Já tomuto nenápadnému typů líčení říkám „tajný make up“, protože by měl zajistit to, že vypadáte skvěle, ale přitom téměř nenalíčeně. To je celé tajemství dokonalého a přitom velmi přirozeného denního líčení. Váš vzhled je elegantní a pěstěný. Dle Vašeho přání a zvyklostech je při tomto typu líčení vhodné upravit obočí, natočit řasy a lehce zvýraznit oči.

Night

Večerní líčení

Každá žena chce být krásná a působit svěže i po dlouhém náročném dni. Být krásná i po setmění je přitom tak snadné díky elegantnímu večernímu make-upu, který je sice na první pohled okázalý, nicméně se velmi dobře nosí. S výběrem vhodných odstínů a barev korespondující s Vaší osobností si nemusíte lámat hlavu, pokud se rádi necháte svěřit do rukou profesionála, nikdo z Vás neodlepí oči.

Sva

Svatební líčení

Svatební den by měl být tím nejkrásnějším dnem ve Vašem životě, proto jistě chcete více než jindy vypadat úžasně, však přirozeně. A zůstat sama sebou. Být rozzářená při obřadu a nádherná na fotografiích. Proto starost o vzhled svěřte raději do rukou prefesionálů, vychutnáte si pak den „D“ bez zbytečného stresu a s úsměvem na tváři.

tv

Líčení do televize, na akce a jiné příležitosti

Líčení na různé příležitosti vyžaduje odlišný přístup k celkovému pojetí make-upu tak, aby za každých okolností vypadal přirozeně a ne jako barevná maska. Pod září reflektorů, při tlumeném světle nebo v televizním přenosu vypadá každý typ líčení jinak a jinak koresponduje s typem světla, proto je zapotřebí líčení těmto faktorům přizpůsobit. Důležitá je zejména volba barev, odstínů a celkovému typu make-upu.

Zuzana

Modelku jsme nalíčili do přirozených odstínů její olivové pleti, ke které se hodí oční stíny s oranžovým nádechem. Volila jsem neutrální bledé odstíny –  broskvově béžové a tlumené hnědé. Na rty jsem aplikovala broskvový a teple béžový odstín lesku, který celému vzhledu dodá přirozený ruměnec. Posuďte sami, jaks e finální podoba vydařila.

Before
After

Veronika

Maecenas tincidunt tortor interdum ex vulputate, sit amet laoreet sem pretium. Aliquam suscipit imperdiet quam consequat pulvinar. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Vestibulum sit amet tempus arcu. Morbi quis nulla dictum, auctor justo sit amet, porta magna.

Before
After

Katka

Modelku jsme nalíčili do přirozených odstínů její olivové pleti, ke které se hodí oční stíny s oranžovým nádechem. Volila jsem neutrální bledé odstíny –  broskvově béžové a tlumené hnědé. Na rty jsem aplikovala broskvový a teple béžový odstín lesku, který celému vzhledu dodá přirozený ruměnec. Posuďte sami, jaks e finální podoba vydařila.

Before
After

Na líčení používám ty nejlepší a nejkvalitnější produkty

Logos-Cosmetics

Nejdůležitější je, abyste se za každé situace cítila sama sebou a uvolněně. Každé ženě sluší něco jiného, z toho důvodu mám ke každé ženě individuální přístup a to i v celkovém líčení. To samozřejmě musí korespondovat s její osobností a zvýraznit na ženě to nejkrásnější. Abyste zářila jako hvězda, je zapotřebí začínat od základu – tím je kvalitní kosmetika. Jsem již zmiňovala, pracuji pouze s luxusními značkami světové kosmetiky a to z několika důvodů. Kosmetika jako je např. Channel, MAC, YSL, NARS, Clarins a Make-Up Forever nevyvolává žádné alergické reakce na Vaší pokožce, je příjemná a lehká na nošení, působí přirozeně a zároveň dokonale kryje, splyne s Vaší pletí a velmi dlouho vydrží. Pokud se budete cítit spokojeně a sebevědomě, tak rozzáříte Vaše okolí – a to je naším cílem.

Dovolte mi udělat z Vás někoho

Budete zářit jako hvězda

Neváhejte mě kontaktovatO jaké služby máte zájem?

 Make UP Účesy Celkový Styling
captcha
Opište kód z obrázku


Recenze od klientek

Se slečnou a vizážistkou Zuzkou jsem absolvovala profesionální focení. Jednalo se hlavně o zajímavé až extravagantní make-upy. Líčení proběhlo velmi rychle, originálně a výsledek byl fantastický. Vizážistka Zuzka je hrozně příjemná a během líčení si máte vždy co říct, navíc mi ani oči neslzely během líčení očních víček a dělání linek. Za mě jí můžu jedině doporučit, na různá focení nebo i akce na které vás bezvadně a podle vašeho přání nalíčí.

Tereza Č.
Tereza Čerešňová

Chci se Vám moc poděkovat za elegantní líčení pro moji svatbu. Byl to skutečně nezapomenutelný zážitek na celý život. Moc děkuji.

Jana

Byla jsem moc spokojená s líčením. Cítila jsem se skutečně skvěle. Určitě se ještě vrátím pro další příležitosti. Bude Vás dál doporučovat.

Katka

Ukázky z mé práce