Objevte své druhé já pod rukou stylistu

V dnešním medializovaném světě se klade zásadní důraz na tělesný vzhled. Není nic překvapivého, že se žena uplatňuje v různých oblastech života podle toho, jak vnímá svůj vzhled. Pokud se v tomto ohledu cítí sebejistá, vše ostatní se zdá býti snáze zvládnutelné. Mnohé ženy chybně používají make-up, kdy nalíčení vypadá v podstatě jako maska, za kterou se skrývají, přitom jde naopak o to, aby osobnost každé ženy vynikla, vyzdvihla tak své přednosti a odhalila svůj přirozený půvab.

Make-up by neměl být odstrašující záležitostí – zvláště když v této oblasti neexistují žádná pravidla, jen doporučení a techniky, tak právě proto by přístup k líčení měl korespondovat zejména s událostí nebo denní dobou, pro kterou se líčí. V tomto směru jsme naprostá špička, přijďte se přesvědčit samy.

Dopřejte si profesionální styling pro Váš důležitý den. Budete zářiit jako hvězda.

Nejdůležitější je, abyste se za každé situace cítila sama sebou a uvolněně. Každé ženě sluší něco jiného, z toho důvodu mám ke každé ženě individuální přístup a to i v celkovém stylingu. Ten samozřejmě musí korespondovat s její osobností a zvýraznit na ženě to nejkrásnější. Abyste zářila jako hvězda, je zapotřebí začínat od základu – tím je kvalitní kosmetika. Jsem již zmiňovala, pracuji pouze s luxusními značkami světové kosmetiky a to z několika důvodů. Kosmetika jako je např. Channel, MAC, YSL, NARS, Clarins a Make-Up Forever nevyvolává žádné alergické reakce na Vaší pokožce, je příjemná a lehká na nošení, působí přirozeně a zároveň dokonale kryje, splyne s Vaší pletí a velmi dlouho vydrží. Pokud se budete cítit spokojeně a sebevědomě, tak rozzáříte Vaše okolí – a to je naším cílem.

Dovolte mi udělat z Vás někoho

Budete zářit jako hvězda

Neváhejte mě kontaktovatO jaké služby máte zájem?

 Make UP Účesy Celkový Styling
captcha
Opište kód z obrázku


Recenze od klientek

Se slečnou a vizážistkou Zuzkou jsem absolvovala profesionální focení. Jednalo se hlavně o zajímavé až extravagantní make-upy. Líčení proběhlo velmi rychle, originálně a výsledek byl fantastický. Vizážistka Zuzka je hrozně příjemná a během líčení si máte vždy co říct, navíc mi ani oči neslzely během líčení očních víček a dělání linek. Za mě jí můžu jedině doporučit, na různá focení nebo i akce na které vás bezvadně a podle vašeho přání nalíčí.

Tereza Č.
Tereza Čerešňová

Chci se Vám moc poděkovat za elegantní líčení pro moji svatbu. Byl to skutečně nezapomenutelný zážitek na celý život. Moc děkuji.

Jana

Byla jsem moc spokojená s líčením. Cítila jsem se skutečně skvěle. Určitě se ještě vrátím pro další příležitosti. Bude Vás dál doporučovat.

Katka

Ukázky z mé práce